Marta Karolczak-Judek

Radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze klientów biznesowych. W 2003 r. ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, w 2006 r. Studium Prawa Spółek na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2004 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Marta specjalizuje się w sprawach z szeroko rozumianej branży nieruchomości i budownictwa. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu audytów prawnych nieruchomości, doradzała przy licznych transakcjach nabycia nieruchomości. Ponadto Marta doradza Klientom Kancelarii na wszystkich etapach realizacji inwestycji (mieszkaniowych i infrastrukturalnych) wspierając ich przy wyborze nieruchomości, uzyskiwaniu niezbędnych decyzji administracyjnych, projektowaniu planowanych obiektów, redagowaniu, negocjowaniu oraz realizacji kontraktów budowalnych, jak też pozyskiwaniu finansowania dla inwestycji.

Marta zajmuje się także doradztwem w zakresie prawa spółek, w szczególności w obszarze wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności i wdrażania koniecznych w tym celu przekształceń.

Biegle posługuje się językiem angielskim, komunikuje się także w języku hiszpańskim.

W wolnym czasie biega i praktykuje jogę.

kontakt: mkarolczak@dzialynski.pl