Jak pracujemy

Doradzając od wielu lat klientom biznesowym pozostajemy wierni podstawowej zasadzie: rolą prawnika jest wspierać przedsięwzięcia Klienta, nie zaś hamować jego działalność.
Dlatego naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych, efektywnych i praktycznych rozwiązań prawnych dostosowanych do specyficznych potrzeb Klienta, które jednocześnie gwarantują mu maksymalne bezpieczeństwo działania.

Aby to osiągnąć, stosujemy następujące metody:

Biznesowe podejście


Wieloletnia praktyka zespołu Kancelarii w zakresie kompleksowej obsługi przedsięwzięć gospodarczych gwarantuje biznesowe spojrzenie na rozwiązywane problemy prawne.
Oznacza to, że:

  • pracując dla naszych Klientów odrywamy się od akademickiego rozumienia prawa i tworzymy konstrukcje, które w zgodny z przepisami sposób wcielają w życie założenia biznesowe,
  • rozpoznajemy warunki prowadzenia działalności przez naszych Klientów i dostarczamy im rozwiązania uwzględniające specyfikę branży, tendencje rynkowe oraz inne uwarunkowania pozaprawne,
  • koncentrujemy się na założonych celach, wspomagając ich realizację konkretnymi i użytecznymi poradami.

Dostępność

Każdy Klient ma zagwarantowany bezpośredni dostęp do prawnika prowadzącego jego sprawy. Może także na bieżąco obserwować postępy prac Kancelarii. Zapewniamy bowiem innowacyjne narzędzie informatyczne, które pozwala Klientowi na dostęp do tworzonych dla niego dokumentów z każdego podłączonego do internetu komputera. Oznacza to, że wszystkie przygotowane umowy, pisma i wzory są zawsze pod ręką. Połączenie z serwerem, na którym przechowujemy pliki, jest oczywiście szyfrowane w sposób gwarantujący najwyższe bezpieczeństwo udostępnianych danych.

Doświadczenie i innowacyjność

Dbamy, aby nasz zespół składał się z prawników z dużym doświadczeniem zawodowym. Dyskutując o sprawach Klientów słuchamy jednak uważnie także głosów młodych pracowników Kancelarii. Mamy bowiem świadomość, że rozwiązania prawne oparte na świeżych pomysłach pomagają naszym Klientom budować przewagę konkurencyjną.
Wiemy też, że najlepsze pomysły rodzą się podczas dyskusji dlatego regularnie spotykamy się, aby omówić potrzeby Klientów i wypracować założenia konstrukcji prawnych, jakie można zastosować w ich sprawach.